Collection: Chutney & Jam, Jelly, Marmalade
-
Mulberry Preserves
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.99 USD -
Ginger Preserve
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.99 USD -
Strawberry Preserve with Champagne
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.99 USD -
Fig Preserve
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.99 USD -
Carrot and Fruit Conserve
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.99 USD -
Sold outWhite Pumpkin and Almond Murabba
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.99 USDSold out -
Lemon sultana marmalata
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.99 USD -
Sold outSour Cherry Pomegranate Conserve
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.99 USDSold out -
Sold outKumquat compote with cognac
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.99 USDSold out -
Whole Fig in Syrup
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.99 USD -
Fresh Fig Jam
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.99 USD -
Cooked Fig Paste
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.99 USD -
Tangerine Marmalade
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.99 USD -
Apricot Pepper Savory Spread
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.99 USD -
Hibiscus Marmalade
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.99 USD -
Ginger Marmalade
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.99 USD -
Sold outOrange Saffron Cardamom Marmalade
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.99 USDSold out -
Spiced Caramel Pear Jam
Regular price $10.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.99 USD -
Jalapeno Pepper Jelly
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.99 USD -
Red Pepper Jelly
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USD